Masz pytanie?

O firmie

Piekarnia Kajmak to firma z długoletnią historią i tradycją tworzenia wypieków. W naszym asortymencie oferujemy szeroki wybór swojskich chlebów, pieczywa oraz domowych ciast wypiekanych zgodnie z autorską recepturą.

Dbamy o jakość naszych wyrobów, sięgając jedynie po najlepsze dostępne na rynku surowce i pielęgnując ich niepowtarzalny aromat, który uzyskują dzięki odpowiedniej kombinacji składników oraz powtarzalnemu rytuałowi wypiekania.

 • Odkryj sekrety smaku pieczywa i wypieków Piekarni Kajmak

  W naszym asortymencie znajdą Państwo m.in. popularny chleb tradycyjny, żytni, graham, a także orkiszowy wypiekany zgodnie ze starodawną recepturą św. Hildegardy z Bingen lub z wyjątkowego połączenia prastarych zbóż.

  Wypiekamy chleby tradycyjne lub też z aromatycznymi dodatkami, takimi jak suszone pomidory, śliwki i żurawina lub też pestki dyni, ziarna siemienia lnianego czy nasiona czarnuszki. Oprócz zwyczajowych wypieków wytwarzamy również smakowite bułki, słodkie bułeczki, chałki oraz croissanty. Doskonałym uzupełnieniem oferty naszego pieczywa są także domowe ciasta, ciasteczka, ptysie i eklery.

 • Poznaj historię Piekarni Kajmak

  Historia piekarni w Niechanowie sięga roku 1958 – to wtedy zakończono budowę pierwszego zakładu piekarskiego stworzonego przez Samopomoc Chłopską i mającego zaopatrywać Gminę Niechanowo oraz pobliską Jednostkę Wojsk Lotniczych w Powidzu.

  Niepowtarzalny smak i głęboki, specyficzny aromat nasze wypieki zawdzięczają pilnie strzeżonej, tradycyjnej recepturze, którą niezmiennie stosujemy do dnia dzisiejszego. Pierwsze piece chlebowe w piekarni były ceramiczne i opalane węglem, piekarze całą pracę wykonywali ręcznie, ciasto na chleb wyrabiali w drewnianych dzieżach, a krystalicznie czystą wodę czerpali z pobliskiej studni.

  Z upływem czasu piekarnia była systematycznie rozbudowywana, wprowadzano kolejne udogodnienia i modernizacje, takie jak nowe maszyny do krojenia chleba, mieszałki, dzielarki oraz elektryczno-olejowe piece do chleba.

  W 1993 roku zakończyliśmy współpracę z Jednostką Wojsk Lotniczych w Powidzu i skupiliśmy się na wypieku pieczywa i ciast dla grona naszych Klientów – detalicznych, biznesowych oraz hurtowych.

 • Pieczemy dla Ciebie

  Wybór starannie wyselekcjonowanych surowców, zaufany personel o wysokich kwalifikacjach, długoletnia receptura i pasja, którą wkładamy w nasze wypieki to komponenty gwarantujące doskonały smak oraz jakość naszych produktów. Nie zależy nam na masowej produkcji dla bezimiennej klienteli, świadomie omijamy wielkie supermarkety, stawiając na lokalne sklepy, kawiarnie i inne, mniejsze przedsięwzięcia.

  Pragniemy, aby nasi Klienci mogli poczuć się w salonach firmowych Piekarni Kajmak, jak w domu, pachnącym aromatem domowych wypieków i pysznego, swojskiego chleba.

 • Teraz Kajmak wprost do Twoich drzwi!

  W odpowiedz na potrzeby naszych Klientów stale poszerzamy asortyment piekarni, wprowadzając nowe pozycje i warianty w ofercie, takie jak możliwość zamawiania świeżego pieczywa online z opcją dowozu i wykupienia stałego abonamentu.

  Za pośrednictwem naszej strony mogą Państwo cieszyć się smakiem i aromatem wybornego pieczywa, które dostarczymy Wam o określonej porze zarówno w obrębie Gniezna, jak i Niechanowa, Witkowa oraz Słupcy.

  Dokładamy wszelkich starań, aby nasze pieczywo i ciasta trafiały w gusta nawet najbardziej wymagających Klientów, którzy cenią smak i wysoką jakość naturalnych, domowych wypieków.

 • CCI20161125_0001.jpg

  Działamy społecznie

  W piekarni Kajmak nie tylko dążymy do tego, aby każdego dnia nasi Klienci mogli się raczyć świeżymi i aromatycznymi wypiekami oraz pieczywem, wypiekanym na bazie najlepszych, naturalnych składników, ale także staramy się włączać w ważne dla regionu i lokalnych społeczności inicjatywy.

  Od wielu lat propagujemy ideę społecznej odpowiedzialności biznesu i aktywnie wspieramy różnego typu akcje charytatywne oraz wydarzenia o charakterze kulturalnym czy edukacyjnym.

   

2024 © Kajmak Dystrybucja Sp. z o.o. Sp.k. Wszelkie prawa zastrzeżone
Facebook